محل تبلیغات شما
در مقابل قدرت های بزرگ  باید مثل خودشان رفتار کرد و ایران هم باید بلافاصله از برجام خارج می شد . حرفهای آقای نشان داد دولت ایران برنامه مشخصی برای مقابله با تصمیم امریکا ندارد و سردرگم شده اند و فکر می کند با خروج امریکا از برجام همه چیزش را باخته اما واقعیت این است که ایران از یک زنجیر دست و پا گیر رها شده است و مذاکره با کشورهای باقی مانده فایده ای ندارد زیرا هیچ کشوری دلش به ایران نسوخته است و اصرار به ماندن در برجام برای ایران ناکامی سنگینی در پی خواهد داشت . ما که نشانی از قاطعیتی که دولت چند روز گذشته گفته بود هیچ چیزی ندیدیم . چرا باید سر قراردادی بمانیم که هیچ نفعی برای ما ندارد؟؟؟ متاسفم که به عنوان یک ایرانی همچنان باید با ذلت در سطح جهانی زندگی کنم. بجنگیم و نابود شویم بهتر است از اینکه بمانیم و با ذلت زندگی کنیم . امیدواریم دولت همانطور که گفته طی هفته های آینده تصمیم مناسب و در خور شخصیت ملت بزرگ ایران بگیرند.                                              آدم عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.

حرفهای جناب روحانی رئیس جمهور محترم باید محکمتر می بود

ترامپ با خروج از برجام به ایران آزادی داد

پاره کردن نمادین برجام توسط یک امریکایی. چرا؟

یک ,برجام ,دولت ,گفته , ,تصمیم ,از برجام ,است و ,از یک ,با ذلت ,نابود شویم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

eluneric nielithacu lowtuakirxe وبلاگ دامپزشکی دکتر لامعی راز دل من M&MSUBTITLE خرید اینترنتی چراغ خواب شلمن شاپور بهیان پسر پرتقالی به خودم مربوط است